Sieviešu dzintara aproce

Dzintara aproce sievietei ir elegants un pievilcīgs rotas priekšmets, kas izgatavots no dabīgā Baltijas dzintara. Dzintars ir pazīstams ar savu skaistumu un spīdumu, tāpēc dzintara aproces piešķir sievietes izskatam eleganci un dabisku krāšņumu. Katra dzintara aproce ir unikāla, jo dzintars ir dabiska izcelsmes materiāls un katrs gabals ir individuāls ar savu raksturu un krāsu.

Rokām darinātas dzintara aproces. Stilīgas, ekskluzīvas aproces viņam un viņai (roku darbs).

Ko aproce simbolizē kā dāvana? Rokassprādze vislabāk pazīstama kā attiecību ar kādu simbols. Draudzības rokassprādzes ir ļoti aktuālas, it īpaši pusaudžiem, jo ​​tiek teikts, ka tās nostiprina un nostiprina viņu attiecības un draugu saikni. Pāru aproces ir lieliska personalizēta juvelierizstrādājumu dāvana Valentīna dienā, pāru jubilejās, draudzenes un puiša dzimšanas dienā un pat Ziemassvētkos! Vai aproce ir laba dāvana draudzenei? Dzintara aproce – perfekta dāvana draudzenei.

Dzintara aproce ir populāra dāvana dzimšanas dienām, jubilejām, kāzu dienai un citiem svarīgiem notikumiem. Tā ir dāvana, kas parāda uzmanību un rūpes par saņēmēju. Katrs dzintara gabals ir unikāls, tāpēc dzintara aproces bieži vien ir īpašas un personiskas dāvanas, kas var atspoguļot saņēmēja individualitāti un garšu. Dzintars ir dabas veidojums, un katrs dzintars ir unikāls ar savu krāsu, rakstu un izskatu. Tas padara dzintara aproci par īpašu un individuālu dāvanu. Dzintars ir dabīgs materiāls, kas neizraisa alerģiskas reakcijas un ir labi panesams ādai. Tas padara to par labu izvēli cilvēkiem ar jutīgu ādu vai alerģijām pret metālu. Dzintaram ir piedēvētas dažādas garīgās īpašības un enerģijas, piemēram, mierinošas un dziedinošas īpašības. Daži cilvēki to uzskata par talismanu, kas nes labu enerģiju un aizsargā no negatīvām ietekmēm. Dzintara aproces ir pieejamas dažādās izmēros, dizainos un krāsās, tādējādi piedāvājot plašas iespējas atrast piemērotu dāvanu, kas atbilst saņēmējas gaumei un stilam. Katrs akmentiņš ir atšķirīgs ar savu krāsu un raksturu. Tas rada sajūtu, ka dāvana ir personīgi izvēlēta un īpaša.

Aproce ir daudzu sieviešu iecienīts aksesuārs. Šī rotaslieta var efektīvi papildināt jebkuru tēlu, radīt noskaņu, izcelt tās īpašnieces temperamentu un pat kalpot kā amulets. Aproce ir daudzpusīga, un to apliecina tās pastāvēšanas tūkstošgades.

Pirmās aproces parādījās pirms vairāk nekā 2,5 miljoniem gadu. Tās tika pītas no ādas un koku mizas, vēlāk, attīstoties cilvēka spējām un iespējām, tās darināja no kaula, akmens un metāla. Ar katru gadsimtu šo rotaslietu izgatavošanā tika izmantoti arvien vairāk materiālu. Pašreizējā izpratnē rotaslietas ir aproces. Sākotnēji aprocēm bija vairāk maģiska nozīme, tās aizsargāja no gariem, ienaidniekiem, nelaimēm un slimībām.

Vācu karavīriem aproce kalpoja kā varonības simbols un amulets, kas aizsargāja kaujā. Ziemeļeiropā zelta aproces bija īpaši populāras vīriešu vidū. Tās nēsāja virs apģērba. Tajā pašā laikā dienvidu tautu pārstāvji – spāņi un itāļi – labprātāk tās nēsāja uz plikas plaukstas. Viduslaikos Rietumeiropā sieviešu apģērbā valdīja garu piedurkņu mode, tāpēc aproces gandrīz izzuda no dāmu rotaslietām.

Aproci ne vienmēr nēsāja tikai uz rokas – Aleksandra I laikmetā aproces un ķēdītes nēsāja pie potītes, mūsdienu pasaulē šādas rotaslietas sauc par potītēm (no angļu valodas “ankle”, – potīte, par tām – rakstā “Citi rotaslietu veidi”).

Mūsdienās aproce ir vairāk aksesuārs. Daudzām sievietēm ir vairāki desmiti rokassprādzes visiem dzīves gadījumiem. Un ir ļoti grūti iedomāties, ka pie draudzenes rotaslietas piespraustajā medaljonā slēpjas viņas jaunā vīrieša cirtas. Mūsdienīga aproce ir dizainera un juveliera prasmes rezultāts. Pasaules vadošie juvelierizstrādājumu nami savā sortimentā noteikti iekļauj aproces, jo šīs rotaslietas vienmēr ir aktuālas.

Jaunai meitenei vai trauslai sievietei nav piemērotas lielas masīvas aproces. Gaišādainajām labāk izvēlēties gaišus akmeņus – pērles, nefrītu, balto oniksu, ceriņaino ahātu. Sārtai ādai krāšņi izskatīsies kaut kas spilgts – tumšs agāts, koraļļi, dzintars. Starp citu, dzintars ir brieduma akmens. Tas nav piemērots jaunām meitenēm. Viņām labāk izvēlēties tirkīzu, pērles, mēnessakmeni. Daudz kas ir atkarīgs no apstrādāto akmentiņu lieluma uz izstrādājuma. Vienkāršs noteikums – mazi akmentiņi – jauniem un slaidiem, lieli – pieaugušiem un masīviem.
Vēlams ņemt vērā arī akmens krāsu. Visiem maigajiem toņiem iegādājieties meitu vai māsu – rozā, gaiši ceriņi, zili. Tomēr piemērotas ir arī košas un spilgtas palaidnības rotaslietas, tās uzsvērs jaunību. Bet piesātinātās dziļās krāsas ir domātas dāmām gados.
Visur ir izņēmumi, tāpēc vienmēr jāņem vērā individuālā pieeja.

rokassprādze, rokassprādzes, rokassprādze no ādas, rokassprādze kā dāvana, rokassprādze no pērlītēm

Dzintara rotu galerijas: