Bērna aproce no dzintara

Dzintara aproce bērnam ir rotaslieta, kas izgatavota no dabīgā dzintara un paredzēta bērniem. Šādas aproces var būt dažādos dizaina un izmēru variantos, lai atbilstu bērna vecumam un gaumei. Dzintara aproces bērniem var nēsāt gan zēni, gan meitenes, un tās bieži ir pieejamas dažādās krāsās un dizainos, kas pievilcīgi bērniem. Šīs aproces var būt vienkāršas un stilīgas vai izrotātas ar attēliem un rakstiem, kas bērniem patīk. Daži to izvēlas arī kā aizsardzības amuletus bērniem.

Dzintara aproces bērniem ir populāras, jo dzintars ir pazīstams ar savu dabisko skaistumu un tās teorētiski ir saistītas ar dažādām pozitīvām īpašībām, piemēram, mieru un harmoniju. Tāpēc tās var tikt nēsātas kā simbols labklājībai un aizsardzībai. Minimalisms, lieliksā kvalitāte. Darinātas Latvijā. Aproces meitenēm, zēniem, unisekss aproces.

Mazā modes māksliniece jau no ļoti agra vecuma vēlas atdarināt savu mammu. Viņai patīk mammas drēbes, pieaugušo kurpes ar papēžiem, kosmētika un, protams, rotaslietas. Mūsdienu dizaineri mazajām princesēm piedāvā daudzveidīgu ķēdīšu, gredzenu un aproču izvēli. Tās ir rotaslietas, bižutērija un pašdarināti aksesuāri. Turklāt aproce šodien pilda ne tikai tīri estētisku, bet arī praktisku funkciju.

Rotaslietas meitenēm

Neapšaubāmi, meitenes ir galvenās aproču cienītājas. Tieši viņām dizaineri piedāvā rotaslietas ar augļiem, ziediem, dzīvniekiem, sirsniņām, tauriņiem, multfilmu varoņiem. Visbiežāk tā ir bižutērija. Kā materiālus aproču izgatavošanai izmanto pērlītes, krelles, diegus, lentītes, kristālus, mežģīnes.

Pusaudžu meiteņu aksesuāri izskatās “pieaugušo”, stilīgi un eleganti. Tās jau var būt rotaslietas, piemēram, no cēla sudraba. Ļoti populāras jaunākajā paaudzē un aproces ar piekariņiem, ko var savākt ar savām rokām. Visbiežāk rotaslietas tiek nēsātas uz rokas, taču ir daži modeļi, kas paredzēti nēsāšanai uz apakšdelma vai potītes.

Aksesuāri zēniem

Pārsteidzoši, bet arī zēni var nēsāt aproces. Tiesa, viņi tām piešķir mazliet citu nozīmi. Tas nav rotājums, bet gan veids, kā izcelties vai paziņot par sevi kā noteiktas mūzikas grupas vai virziena sporta, kino, mākslas fanu. Kā šādu modeļu rotājumu var izmantot galvaskausus, smailes, noteiktus simbolus, burtus.

Identifikācijas aproces

Nākamā aproču šķirne – identifikācijas izstrādājumi. Tās var izmantot dažādās jomās. Piemēram, uz potītes vai rokas aproces nēsāta aproce paātrina pacienta vai ārsta identifikācijas procesu poliklīnikā, slimnīcā, citā medicīnas iestādē.

Aproces konstruktors

Viens no populārākajiem mūsdienu modeļiem. Iespēja ar savām rokām izveidot neparastu, oriģinālu, atšķirīgu aksesuāru vienmēr piesaista jebkura vecuma bērnus. Par pamatu visbiežāk tiek izmantotas stipras auklas vai ķēdītes, uz kurām tiek uzvilktas krelles, košas pogas, metāla piekariņi-uzlikas.

Gredzenveida rokassprādzes

Brīnišķīga dāvana pašiem mazākajiem. Šāda jautra lieta ir viegli piestiprināma bērna plaukstas locītavai un piesaista viņa uzmanību, attīstot dzirdi, satveršanas kustības, sīko motoriku, taustes sajūtas. Rotaļlietu var piestiprināt pie gultiņas, bērnu ratiņiem vai bērnu krēsliņa. Parasti šādi grabulīši tiek izgatavoti košās, krāsainās kombinācijās jautru dzīvnieku vai rotaļlietu formā.

Atstarojošas aproces

Šāds spilgts, uzmanību piesaistošs aksesuārs ievērojami atvieglo dzīvi autovadītājiem, gājējiem, vecākiem un pašiem bērniem. Bērnu ar šādu aproci tumsā nav iespējams pazaudēt vai nepamanīt. Tas jo īpaši attiecas uz ceļa šķērsošanu vakarā vai ziemā.

Pēdējos gados ļoti populāras ir kļuvušas rotaslietas, kas darinātas kanzashi tehnikā. Tie ir aksesuāri ar ziedu kompozīcijām, kas izgatavoti, izmantojot īpašu tehnoloģiju no daudzkrāsainām satīna lentēm. Lai izveidotu ziedus, satīna ziedlapiņas tiek savītas īpašā veidā un savāktas vienā pumpurā. Šāds zieds ir ļoti reljefīgs un apjomīgs.

Aproci kanzashi tehnikā izgatavo no dažādiem materiāliem un rotā ar vienu vai vairākiem šādiem ziediem. Rotājums var būt vienkrāsains vai daudzkrāsains, papildināts ar pērlītēm, kristāliem vai citiem dekoratīviem elementiem.

Aproces ar piekariņiem var kļūt par iemīļotu rotu pat pašām jaunākajām modistēm, tāpēc šodien veikalos var atrast daudzas variācijas par šo tēmu. Aproces ir izgatavotas no metāla, plastmasas, zelta, sudraba un citiem materiāliem. Tie var būt figūriņu, sirsniņu, bumbiņu, smaidu, ziedu, arhitektūras darbu, burtu un citu elementu formā. To vākšana uz auklas un unikālas rotaslietas radīšana savām rokām ir ļoti aizraujoša!

Kā izvēlēties bērna aproci?

Bērnu rotaslietu izvēle ir atkarīga no vairākām lietām:

  • Ērtums. Lai no kā būtu izgatavota aproce un lai kāda būtu tās forma, bērnam tajā ir jābūt ērti un ērti.
  • Materiālam, no kura izstrādājums ir izgatavots, jābūt pilnīgi drošam: metāls vai plastmasa nedrīkst atstāt uz ādas krāsainas svītras, akmentiņi vai dekoratīvie elementi nedrīkst skrāpēt ādu.
  • Aksesuāram nevajadzētu būt pārāk dārgam vai ar pārāk sarežģītu dizainu. Uz plānām ķēdītēm piekārti piekariņi var diezgan ātri pazust, tāpat kā pati aproce.
  • Mazam bērnam vislabāk iegādāties silikona vai plastmasas aproces, kurām ir mīksta, maiga pamatne. Rāmīšu rotaslietas labāk saglabāt 10-12 gadus vecām vai vecākām meitenēm.
  • Ja bērnam tiek iegādātas rotaslietas, tad īpaša uzmanība jāpievērš slēdzenes drošībai, lai aproce netiktu atvienota bērna rotaļu vai aktīvu kustību laikā.

Dzintara aproces bērniem var būt vienkāršas, stilīgas aproces, kas piešķir bērnam eleganci, vai izrotātas ar simboliem, zīmējumiem vai rakstiem, kas pievieno estētisku vērtību. Dzintara aproces bērniem var nēsāt ikdienā vai speciālos gadījumos un tās var būt gan puišiem, gan meitenēm. Šāda veida rotaslietas var izteikt mīlestību un rūpēšanos par bērnu un būt skaistu un nozīmīgu dāvanu dzimšanas dienā, svētkos vai citos svarīgos dzīves notikumos. aproce ir lieliska dāvana bērnam, jo tā piedāvā daudzveidību, nozīmīgumu un skaistumu. Tā ir dāvana, kas var būt ļoti personiska un nozīmīga gan bērnam, gan viņa vecākiem.

Padariet mazuļa pirmās rotaslietas jēgpilnas, izmantojot rokassprādzi no mūsu bērnu rokassprādzes vai ķēdīšu kolekcijas. Skaisti izstrādātas augstas klases aproces bērniem un mazuļiem. Sniedziet savam bērnam labāko. Lieliska dāvana meitai svētkos. Dāvana, kas paliek ilgstoši: Kvalitatīva aproce var kalpot ilgu laiku, it īpaši, ja tā ir izgatavota no izturīgiem materiāliem. Tādējādi tā var kļūt par dāvanu, kas saglabā vērtību un kalpos ilgstoši. Kopumā aproces var būt ļoti nozīmīgas un personiskas dāvanas bērniem, kas izceļas ar savu estētisko vērtību un nozīmi. Tas ir veids, kā izrādīt rūpēšanos un mīlestību pret bērnu un izteikt savu atbalstu un saistību.

Dzintara rotu galerijas: