Dzintara krustiņš

Dzintara krustiņš ir kristietības reliģiska rotaslieta, kas ir izgatavota no dzintara vai satur dzintara akmentiņu vai fragmentu. Šis krustiņš ir veidots kā kristietības simbols, kas attēlo Jēzus Kristus krustā nonākšanu un viņa upurēšanos par cilvēku grēkiem.

Krusta kaklarotas ir ne tikai izskatīgas un modernas, bet arī viegli valkājamas un viegli noņemamas. Dzintara kulons ir mazs simbols, kas rotā Tavu dienu.

Kāpēc cilvēki valkā krusta rotaslietas? Daudzi kristieši valkā krusta rotaslietas kā mīlestības, upura simbolu un savas ticības godināšanu. Pastāv arī uzskats, ka krusta vai krucifiksa nēsāšana var pasargāt jūs no ļaunuma un briesmām. Daudzi nekristieši arī valkā krusta rotaslietas kā modes aksesuāru. Kaklarotas nēsāšana ar krustu ir ticības simbols, atspoguļo šīs personas uzskatus, sniedz mierinājumu un veicina izpratni.

Dzintara krustiņu var dāvināt dažādos dzīves posmos un dzīves notikumos, piemēram, dzimšanas dienā, krustabā, konfirmācijā, kāzu jubilejā vai citos reliģiskos svētkos un svinīgos pasākumos. Dzintara krustiņš ir lieliska dāvana, kas apvieno reliģisku simboliku, dabisku skaistumu un personisku nozīmi. Tas var būt nozīmīgs un īpašs dāvanu priekšmets, kas ilgstoši atgādinās par saņēmēja ticību un garīgumu.

Gaumīgi sudraba kuloni – Ikonas, Krustiņi. Krustiņi bērniem – Dāvanas kristībām.

Dzintara rotu galerijas: